ZDROWIE I URODA

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien przede wszystkim o siebie dbać, a nie zastanawiać się co o tym pomyślą inni ludzie. Szczególnie jeżeli chcesz odnieść sukces w pracy czy w życiu osobistym musisz odpowiednio się prezentować. Nie od dzisiaj wiadomo, że zwykle jesteśmy oceniani po wyglądzie, ale pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Standardem stało się już regularne odwiedzanie fryzjera, dlaczego więc nie zadbać o większą część ciała, a nie tylko o same włosy czy brodę. Dzisiaj już nawet 30% klientów gabinetów kosmetycznych stanowią mężczyźni i absolutnie nie ujmuje im to męskości. 

Zadbaj o dłonie

Poza przycięciem włosów absolutną podstawę stanowią zadbane ręce, a zwłaszcza paznokcie. Pamiętaj, że każda kobieta na samym początku zwraca uwagę na dłonie. Możesz sam pamiętać o ich pielęgnacji albo udać się do kosmetyczki na profesjonalny manicure. Wizyta u kosmetyczki może też uwolnić Cię od problemów związanych z cerą, nadmiernym owłosieniem (nosa, uszu czy pleców) lub denerwującą zmarszczką na czole, a do tego pomoże na dłużej zachować młody wygląd. Wykwalifikowana kosmetyczka z pewnością dobierze odpowiedni zabieg, który może poprawić samopoczucie.

Do najczęściej wybieranych przez mężczyzn zabiegów należą m.in. zabiegi odmładzające, oczyszczające twarz, wspomniany wyżej manicure i pedicure, a także zabiegi wyszczuplające i depilacja. Mężczyzna może również zdecydować się na jeden z wielu oferowanych przez gabinety masaży np. relaksujący czy rozgrzewający albo opalanie natryskowe, żeby lekko przyciemnić skórę już przed urlopem. 

Zabiegi mogą być tylko dla mężczyzn

Na rynku dostępnych jest wiele linii produktów przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn, a oferty salonów kosmetycznych kierowane specjalnie do płci męskiej są coraz bardziej wszechstronne. Czy oznacza to, że prawdziwych mężczyzn już nie ma? Nie. Oznacza to tylko, że większość z nich zrozumiała, że nie zawsze wystarczy być tylko odrobinę ładniejszym od diabła i chwała im za to. Mężczyźni również mają wiele kompleksów związanych ze swoim wyglądem, a jeżeli można coś zmienić to nie ma sensu ich pogłębiać. Prawdziwy mężczyzna nie musi omijać gabinetu kosmetycznego szerokim łukiem.

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*