ZWIĄZKI

Prezent podarowany kobiecie z okazji jej święta może wiele podpowiedzieć jej na temat waszej relacji i stopnia zażyłości. Jeżeli nie masz pomysłu poniżej przedstawiamy pięć sprawdzonych propozycji, które nigdy nie zawodzą. Nawet jeżeli kobieta utrzymuje, że nie obchodzi takich świąt rodem z PRL, to z pewnością nie pogardzi upominkiem czy kwiatami wręczonymi od serca. Ach, ta ich pokrętna logika.  

Kwiaty

Może i banalne, ale uwierz, że niewiele jest kobiet, które nie lubią dostawać kwiatów. Piękny bukiet, który jej podarujesz z pewnością nie wyląduje w koszu, ale będzie przez kilkanaście dni przypominał jej o Tobie za każdym razem, kiedy spojrzy na ustawiony na stole wazon z kwiatami. 

Czekoladki

Nie daj się zbyć tekstem „ale przecież ja jestem na diecie”. Kobiety kochają czekoladę, a według Ciebie ona wcale nie musi się odchudzać i to właśnie chcesz jej przekazać kupując pudełko jej ulubionych pralinek. Poza tym prezent jest uniwersalny, niezależnie od wieku kobiety i stopnia znajomości. 

Biżuteria

Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Możesz wybrać też ładną bransoletkę czy zawieszkę. Jeżeli kupujesz taki prezent dla kobiety, którą dobrze znasz to z pewnością wybierzesz coś co jej się spodoba. Zawsze możesz tez liczyć na pomoc ekspedientki w salonie jubilerskim, która jest przyzwyczajona do rozwiązywania takich problemów. 

Ceramika

Może to być kubek na kawę z ciekawym czy śmiesznym obrazkiem (tylko nic głupiego, żeby się nie obraziła), bibelot, bo ona zbiera porcelanowe żabki albo piękny zestaw do czekoladowego fondue – może wieczorem wspólnie zjecie truskawki zamaczane w roztopionej czekoladzie. Prezent dla kobiety, która lubi rzeczy trwałe i praktyczne.

Perfumy

Najłatwiej wybrać takie, które już ma i się kończą, to niezawodnie oznacza, że są jej ulubionym zapachem. Możesz też wybrać produkt sam, porównując zapachy w perfumerii i wyobrażając sobie, który zapach chciałbyś na niej poczuć i który będzie do niej pasował. Jeżeli nie masz żadnego pomysłu możesz też postawić na sprawdzone marki, gdzie żadne perfumy nie powinny jej zawieść. 

Nie ważne co wybierzecie na prezent, najważniejszym jest nie zapomnieć o żadnej okazji. Mimo że prezenty dla kobiet nie są najważniejsze, to przeoczenie Dnia Kobiet na pewno nie skończy się happyendem. A jakie są wasze doświadczenie w tym aspekcie? Zdarzyło się wam zapomnieć o prezencie z okazji Dnia Kobiet?

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*