ZWIĄZKI

Święta zbliżają się dużymi krokami, a Ty jak zwykle nie wiesz co kupić jako prezent gwiazdkowy własnej żonie (dziewczynie, narzeczonej, bliskiej przyjaciółce, partnerce, ewentualnie mamie – niepotrzebne skreślić). Prezentujemy więc małą ściągawkę niezawodnych pomysłów, dzięki którym Twój prezent na pewno nie będzie w tym roku największym rozczarowaniem pod choinką.

Biżuteria

Błyskotki zawsze ucieszą kobietę. Jeżeli uważasz, że to nudne i nie chcesz kierować swoich kroków do sieciowego jubilera w centrum handlowym sprawdź czy Twoja kobieta nie marzy o autorskiej biżuterii mniej znanej marki. Czasem warto sprawdzić nawet czy nie polubiła ostatnio jakiejś marki na facebooku czy instagramie, żeby wybrać ładny i nietuzinkowy upominek.

Książka

Papierowa lub elektroniczna. Sam wiesz co woli Twoja kobieta i jaki gatunek jest jej ulubionym. Jeżeli nie wiesz to zajrzyj na półki we własnym domu. A może zamiast książki podarujesz jej czytnik ebooków z wykupioną subskrypcją na dowolne książki? Będzie mogła sama wybrać najbardziej interesujące ją pozycje i mieć je zawsze przy sobie w elektronicznej wersji.

Ciepłe skarpety

Ale nie zwykłe skarpetki. To mają być piękne, urocze, puchate skarpety do siedzenia przed kominkiem i grzania się w długie zimowe wieczory z kubkiem gorącej herbaty w rękach. Mogą to być też super duże kapcie, eleganckie lub zabawne, z ulubionym motywem lub postacią z kreskówki.

Kosmetyki

Zestaw ładnie zapakowanych kosmetyków do ciała (nic przeciwzmarszczkowego do twarzy – aż przykre, że trzeba to napisać), sole do relaksującej kąpieli albo flakon ulubionych perfum. Jeżeli nie masz kompletnie pomysłu możesz zdać się na panią w drogerii.

Personalizowany kalendarz

Każdy musi czasem coś zapisać, zanotować termin wizyty u lekarza czy numer do mechanika. O ile przyjemniej jest robić to w kalendarzu, który posiada nasze imię wygrawerowane na okładce albo jakąś miłą sentencję wpisaną w środku. Możesz też od razu zaznaczyć w nim ważne daty – waszą rocznicę lub urodziny, żeby pokazać, że mężczyźni też pamiętają o datach.

0 Komentarze
Dbamy o Twoją prywatność. Pamiętaj, że pisząc komentarz pozostawiasz swoje dane osobowe. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych, które przekazujesz podczas pozostawiania komentarza, znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką.*